Afërdita viziton burgun më famëkeq të botës

Afërdita viziton burgun më famëkeq të botës

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj po shijonë çdo moment të lidhjes së saj me hokeistin e njohur çek, Jakub Kindl.

Dyshja së fundmi kanë udhëtuar për në Alcatraz, aty edhe ku gjendet burgu më famëkeq në botë i shndërruar tanimë në muze.

Afërdita në rrjetin social Instagram ka postuar disa foto në të cilat shihen  imazhe nga qelitë e burgut./21Media