Çifti  po kalon çaste të bukura

Çifti  po kalon çaste të bukura

Afërdita Dreshaj ka një vit që është martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl. Çifti simpatik ceremoninë e dasmës e kanë zhvilluar në Las Vegas nën praninë e miqve dhe familjarëve.

Që nga martesa e tyre çifti ka vizituar vende të ndryshme luksoze. Këtë herë  Afërdita dhe Jakubi kanë filluar pushimet në Miami.

Siç duket çifti i njohur po kalon çaste të bukura atje, ndaj edhe për 303 mijë ndjekësit në rrjetin social Instagram. Aferdita po publikon vazhdimisht fotografi të bukura, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, Afërdita ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri. /21Media