Këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl do të bëhen prindër për herë të parë.

Si rrallëherë përmes postimit të fundit, këngëtarja ka vendosur ta zbuloi barkun e fryer dhe ka treguar se është në muajin e shtatë të shtatzënisë.

Në këto fotografi, Afërdita po duket shumë e lumtur, në fazën e pritjës më të ëmbël.

 Në muajin tetor Afërdita ka treguar se ajo dhe bashkëshorti i saj do të bëhen me një djalë. Poashtu Afërdita ka bërë të ditur se pritet të lind në muajin mars të 2021-tës./21Media