Afërdita shfaqet pa grim

Afërdita shfaqet pa grim

Modelja, këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj është njëra ndër femrat më të komentuara të showbiz-it, shkruan rtv21.tv

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e saj.

Afërdita së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen me fotografinë në të cilën shfaqet pa grim, derisa ajo po e trajtonte lëkurën në një prej qendrave estetike.

Ndryshe, Afërdita Dreshaj ka një kohë të gjatë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor./21Media