Si shumë çifte që pritjen e ëmbël kujdesen ta ruajnë si kujtim për të ardhmen përmes fotosesisoneve veproi dhe Afërdita Dreshaj me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl.

Një nga fotografitë e fotosesionit Afërdita e ka publikuar në Instagram teksa ka shkruar “Si mund ta duam kaq shumë dikë pa u takuar akoma me të”.

 Afërdita dhe Jakubi do të bëhen prindër për herë të parë të një djali në muajin mars./21Media