Dy vjet pasi kurorëzuan me martesë lidhjen e tyre, Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e kanë bërë të ditur sot vetë çifti nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në imazhet e publikuara këngëtarja dhe sportisti shfaqen shumë të lumtur që do të bëhen me një djalë. Poashtu Afërdita ka bërë të ditur se pritet të lind në muajin mars të 2021-tës.

Në imazhe ata shihen të veshur plot stil, ndërsa nuk munguan as përqafimet pasi zbuluan gjininë e foshnjës./21Media

 

View this post on Instagram

 

We are having a BABY BOY !!! 💙 Baby Kindl coming #march2021❤️😍

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on