Afërdita rrëmbeu vëmendje

Afërdita rrëmbeu vëmendje

Njëra ndër modelet dhe këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Afërdita Dreshaj, nuk heziton të sjell fotografi të reja për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Së fundmi, ajo në Instagram publikoi një foto tërheqëse ku shfaqet nga një kënd i kuzhinës, shkruan rtv21.tv

Për këtë foto,  33 vjeçarja pranoi pëlqime dhe komente të shumta nga fansat e saj.

 

View this post on Instagram

 

Happiness is~ h o m e m a d e

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

 

Ndryshe, Afërdita Dreshaj ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. “Another1” është kënga e saj e fundit e publikuar në vitin 2016./21Media