Afërdita po jeton si në ëndrra

Afërdita po jeton si në ëndrra

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj po shijon bukuritë e kësaj bote bashkë me të dashurin e saj hokeistin e njohur Jakup Kindi.

Ai kujdeset që të dashurën ta shëtisë me vetura super-luksoze.

Së fundmi, Afërdita ka publikuar në Instagram një video ku shihet makina e tipit Ferrari me të cilën ajo kohëve të fundit po udhëton./21Media