Afërdita mjaft aktive

Afërdita mjaft aktive

Afërdita Dreshaj është njëra nga këngëtaret e pëlqyera dhe të komentuara të estradës shqiptare.

Këngëtarja dhe modelja është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, bukuroshja kosovare publikoi pamje të ngrohta festive, në mesin e të cilave edhe është edhe shkëmbimi i puthjeve me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl, shkruan rtv21.tv

Pamjet ajo i publikoi në instastory për 306 mijë ndjekësit e saj. “My baby”, shkroi artistja krahas videos.

Afërdita Dreshaj ka një vit është martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl. Çifti simpatik ceremoninë e dasmës e kanë zhvilluar në Las Vegas, në praninë e miqve dhe familjarëve./21Media