Dreshaj u përgjigjet fansave

Dreshaj u përgjigjet fansave

Njëra ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, Afërdita Dreshaj në këtë kohë izolimi ka ndarë edhe disa informacione rreth jetës së saj private, që u bëri përshtypje fansave. Artistja ka vite që është e martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl, dhe duket se çifti kanë vendosur që fëmijët e tyre në të ardhmen t’i mësojnë të flasin shqip, anglisht dhe çekisht. Kështu së paku kuptohet nga përgjigja të cilën ua ka dhënë ndjekësve të saj këngëtarja në Instagram, transmeton 21Media

Ceremonia e dasmës së çiftit të njohur është mbajtur në Las Vegas nën praninë e miqve dhe familjarëve./21Media