Bëhet brune

Bëhet brune

Modelja e njohur, Afrona Dika ka vendosur që të  bëjë  një  ndryshim në  pamjen e saj dhe kështu nga bjonde është shndërruar në brune.

Afrona ka publikuar disa foto në rrjetin social Instagram në të cilat duket e jashtëzakonshme.

Kujtojmë se Afrona ka një kohë të gjatë që është në lidhje me këngëtarin e mirënjohur Blero./21Media