Modelja mjaft aktive

Modelja mjaft aktive

Këngëtari i njohur, Blerim Muharremi-Blero dhe bashkëshortja e tij, Afrona Dika janë ndër çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara të estradës.

Dyshja që janë martuar para nje muaji janë mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat kanë ndjekës të shumtë.

Pë dallim prej imazheve, ku shihet e grimuar dhe e rregulluar deri në detaje, sot modelja Dika ka publikuar një imazh, në të cilin shihet mjaft thjesht, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lëshuara dhe e grimuar shumë pak, Afrona duket mjaft bukur në fotografinë që ka publikuar në instastory për 207 mijë ndjekësit e saj.

Kujtojmë që, dasma e Bleros dhe Afronës është organizuar më 21 shtator në Shëngjin. Për argëtimin e mysafirëve janë përkujdesur: Sabri Fejzullahu, Besnik Qaka, Shkurte Gashi etj./21Media