Afrona me fjalë romantike për Bleron

Afrona me fjalë romantike për Bleron

Modelja dhe njëherit e dashura e Bleros, Afrona Dika, ka treguar se është marrëzisht e dashuruar në Bleron.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në Instagram në të cilën shpreh disa nga fjalët më të mira për Blerom, shkruan rtv21.tv

“Gjysma ime Dashuri te them, prand zemres te ndjej, askund sikur ti, s’do mundem ta gjej. Faleminderoj Zotin cdo dite qe te kam, uroj qe gjith jetes, te te kem prane. Te dua Burri jem”, ka shkruar Afrona në fotografinë e publikuar./21Media