Ajo duket si zojë

Ajo duket si zojë

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharrermi dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika janë ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku.

Meqenëse, dyshja kanë numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, si Blero, ashtu edhe Afrona po tregohen mjaft aktiv në rrjete sociale.

Ata po publikojnë pamje të ndryshme nga përditshmëria e tyre, me ç’rast po marrin komente dhe pëlqime të shumta.

E kur jemi te rrjetet sociale, së fundmi, bukuroshja e Bleros ka publikuar dy imazhe të bukura, në të cilat shihet e veshur me të zezë, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lëshuara, e grimuar thjesht dhe e veshur me të zezë, Afrona Dika duket si zojë në fotografitë e fundit që ka publikuar në instagram për 211 mijë ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

Self confidence is a super power. Once you start to believe in yourself, magic starts happening.

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

 

View this post on Instagram

 

🎥 blazer: @zebrafashion_official #welovezebra @admirsaiti 📸 @lauraobrinja 💄

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Ndryshe, Blero dhe Afrona janë martuar më 21 shtator të vitit të vitit të kaluar në Shëngjin, dasma e tyre ka marrë vëmendje të madhe./21Media