Afronës po i pëlqen fotografia e Teutës me vajzat e saj

Afronës po i pëlqen fotografia e Teutës me vajzat e saj

Aktorja e mirënjohur Teuta Krasniqi ka filluar pushimet bashkë me familjen e saj .

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram bashkë me dy vajzat e saj, shkruan rtv21.tv

E fotografia e aktores mori shumë komente e pëlqime, në mesin e tyre edhe Afrona e dashura e ish bashkëshortit të Teutës.

Me këtë veprim Afrona tregoi se nuk ka zili apo raporte negative në mes asaj dhe Teutës./21Media