Çifti i njohur i estradës, Blero dhe Afrona Dika, kanë vendosur që të largohen nga angazhimet e tyre për disa ditë pushime në Turqi Dubai, nga ku edhe po publikojnë fotografi të ndryshme.

Në imazhet e publikuara dyshja duket se po kalojnë pushime të mrekullueshme, shkruan rtv21.tv

Blero dhe Afrona janë martuar në vitin e kaluar. Dyshja për ditën e tyre më të rëndësishme kanë organizuar një ceremoni madhështore, e cila është mbajtur në Shëngjin. /21Media