Afrona duket mjaft e bukur

Afrona duket mjaft e bukur

Modelja e njohur, Afrona Dika është ndër femrat më të komentuara, kjo për shkak se është edhe e fejuara e këngëtarit, Blerim Muharremit.

Duke pasur parasysh faktin që ka numër të madh të ndjekësve, bukuroshja nuk heziton që të ndajë momente nga jeta profesionale, por edhe private.

Sot bukuroshja e Bleros ka publikuar një fotografi të bukur pranverore nga Zvicra, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lëshuara dhe e veshur me ngjyra pranverore, Afrona duket mjaft bukur në imazhin e fundit të publikuar.

Në këtë fotografi nuk kanë munguar komentet e shumta pozitive nga fansat e saj./21Media