Ata shfaqen më të dashuruar se kurrë

Ata shfaqen më të dashuruar se kurrë

Pavarësisht se fliet e përflitet për ta  çifti si duket po iu reziston shumë mirë thashethemve. Ata shfaqen më të dashuruar se kurrë. E këtë e ndajnë edhe me fansat e tyre në rrjetet sociale. Pa dyshim që është fjala për Bleron dhe Afronën. Së fundi ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, por ajo se çfarë i ka bërë më shumë përshytpje asaj është mënyra se si e shikon i fejuari i saj, pasi që ky është përkshrimi që i ka bërë fotografisë, përcjell rtv21.tv

Natyrisht që Blero tek po shihte atë dukej i buzëqeshur dhe Afrona  e magjepsur nga ky fakt./21 Media

The way he looks at me❤️

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on