Unaza e diamantit që Afrona mori në dasmë nga Blero

Unaza e diamantit që Afrona mori në dasmë nga Blero

Një ndër çiftet më të pëlqyer të showbiz-it, Blero Muharremi dhe Afrona Dika më 21 shtator kurorëzuan dashurinë me martesë, shkruan rtv21.tv

Dasma e tyre e cila u mbajt në Shengjin mori vëmendje të madhe.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Afrona sot ka treguar unazën e diamantit të cilën ia dhuroi partneri i saj.

“Faleminderit për këtë unazë diamanti që do të bëhet pjesë e udhëtimit tim”, ka shkruar Afrona në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Thanks to @artawaltherjewelry for this amazing 💎Diamond Wedding Band💎which will be part of my life-journey

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Kujtojmë se, dasma e Bleros dhe Afronës mblodhi familjarë, miq të çiftit si dhe personalitete të shumta nga të gjitha fushat./21Media