Larg njëri-tjetrit

Larg njëri-tjetrit

Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Blero Muharremit, ka publikuar një fotografi përmes së cilës tregon se ndodhet në aeroport.

Ajo ka bërë të ditur se po udhëton larg Bleros, shkruan rtv21.tv

“Më mungon që tani…Blero Muharremi”, ka shkruar Afrona krahas fotografisë së publikuar në InstaStory.

Ndryshe, më 21 shtator u mbajt dasma e Bleros dhe Afronës në Shëngjin. Dasma e tyre mblodhi familjarë, miq të çiftit si dhe personalitete të shumta nga të gjitha fushat./21Media