Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi, bashkë me djalin e tij, reperin Capital T, për nder të muajit të shenjtë të Ramazanit, kanë shtruar iftar për të moshuarit.

Kështu ka bërë të ditur humanistit Halil Kastrati me një fotografi të publikuar në Instagram.

Babë e birë kanë shtruar iftar në Shtëpinë e të Moshuarve “Jetimët e Ballkanit” në Suharekë.

“Me Agim dhe Trim Ademin. Zoti ju dhëntë bereqet për iftarin e shtruar në Shtëpinë e të Moshuarve”, ka shkruar Kastrati./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halil Kastrati (@halilkastrati)