Emri i saj është shumë i përfolur në mediat roze, për të shkruhet shumë për bukurinë dhe sukseset e saj. Bëhet fjalë për modelen e njohur, Agnesa Vuthaj.

Në fotografitë e publikuara në rrjetet sociale nga Agnesa nuk mungojnë edhe fotosesione të ndryshme.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka ndarë disa imazhe ku shihet e veshur me një fustan me ngjyrë vjollcë.

Pak para se të bëhesha bionde”, ka shkruar ajo në përshkrimin e postimit.

https://www.instagram.com/p/CAf13DznSds/

Kujtojmë se, Agnesa me bukurinë e saj në vitin 2004 përfaqësoi Shqipërinë në “Miss World”, kurse në 2005 në “Miss Universe”. /21Media