Një vikend në fshat

Një vikend në fshat

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj ka zgjedhur që të kalojë kohë në fshat nga atje ku edhe ka postuar një foto në të cilën duket sa elegante aq edhe sportive, shkruan rtv21.tv

Agnesa në foton e publikuar në Instagram shfaqet e veshur me një fustan të zi sportiv, çantë metalike dhe një palë syze dielli të zeza, që e tregonin për mrekulli atë.

Agnesa me pamjen e saj vazhdon që ta dëshmojë se vitet nuk luajnë rol për të./21Media

agnesaa