Agnesa rrëmbeu vëmendje

Agnesa rrëmbeu vëmendje

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj gjithmonë arrin të marrë vëmendje me bukurinë dhe stilin e saj.

E bukurinë e saj në pah e ka vënë edhe në fotosesionin e fundit të publikuar në Instagram, shkruan rtv21.tv

Agnesa shfaqet joshëse me fustan të kuq duke pozuar në borë.

 

View this post on Instagram

 

Apricity ❣️ @festimisufiofficial @fioralbakryemadhi

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

 Kujtojmë se, Agnesa së fundmi është bërë pjesë e një projekti bashkë me emra të njohur të Miss Globe.  “I’m standing with you”, kënga e Warren Diane, këndohet në gjashtë gjuhë, flitet në 15 dhe shkruhet në 23. Në shqip interpreton modelja Agnesa Vuthaj. /21Meda