Ditë e veçantë për Agnesën

Ditë e veçantë për Agnesën

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj sot feston 34-vjetorin e lindjes, shkruan rtv21.tv

Me këtë rast ajo ka realizuar një fotosesion, të cilin e ka publikuar në Instagram. E shtrirë në shtrat dhe veshur me fustan të kuq  ajo duket mjaft bukur dhe tërheqëse, teksa  pranoi urime të shumta nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

Celebrating myself #0802 🎂

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

Kujtojmë se, Agnesa së fundmi është bërë pjesë e një projekti bashkë me emra të njohur të Miss Globe.  “I’m standing with you”, kënga e Warren Diane, këndohet në gjashtë gjuhë, flitet në 15 dhe shkruhet në 23. Në shqip interpreton modelja Agnesa Vuthaj.

Ndryshe, sa i përket jetës private, Agnesa Vuthaj vazhdon të deklarohet se ende është beqare./21Media