Ndryshimet e Agnesës

Ndryshimet e Agnesës

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj në vitin 2003 u shpall Miss Kosova, ndërsa vetëm një vit pas rrëmbeu edhe kurorën e me të bukurës në Shqipëri.

Agnesa në vitin 2004 përfaqësoi Shqipërinë në “Miss World”, kurse në 2005 në “Miss Universe”, shkruan rtv21.tv

Për gjatë këtyre viteve, bukuroshja shqiptare arriti që ende t’i ruaj bukurinë dhe format trupore të saj.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të Agnesës të realizuara ndër vite.

Agnesa në çdo paraqitje skenike ia del të jetë e thjeshtë e mbi të gjitha e bukur. /21Media