Agnesa pozon me fustane të gjatë

Agnesa pozon me fustane të gjatë

Agnesa Vuthaj është një ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it, e cila tërheq vëmendje të madhe me fotografitë që publikon në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 200 mijë ndjekës, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, Agnesa ka publikuar disa fotografi, të cilat kanë marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat e saj.

“Mos harro të më kujtosh mua”, ka shkruar Agnesa krahas njërës foto.

 

View this post on Instagram

 

I Purple You 💜 #dress @festimisufiofficial #hairstyle & #makeup @evadibra #photo @fioralbakryemadhi #agnesavuthaj

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

 

View this post on Instagram

 

I Purple You 💜 #dress @festimisufiofficial #hairstyle & #makeup @evadibra #photo @fioralbakryemadhi #agnesavuthaj

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

 

View this post on Instagram

 

I Purple You 💜 #dress @festimisufiofficial #hairstyle & #makeup @evadibra #photo @fioralbakryemadhi #agnesavuthaj

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

Kujtojmë se Agnesa Vuthaj në vitin 2003 u shpall Miss Kosova, ndërsa vetëm një vit pasi u shpall më e bukura në Kosovë, rrëmbeu edhe kurorën e më të bukurës në Shqipëri. Në vitin 2004 Agnesa përfaqësoi Shqipërinë në “Miss World”, kurse, në 2005 në “Miss Universe”./21Media