Agnesa ndër femrat më të komentuara të estradës

Agnesa ndër femrat më të komentuara të estradës

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj në vitin 2003 u shpall Miss Kosova, ndërsa vetëm një vit pasi u shpall më e bukura në Kosovë, me bukurin e saj rrëmbeu edhe kurorën e më të bukurës edhe në Shqipëri.

Në vitin 2004 Agnesa përfaqësoi Shqipërinë në “Miss World”, kurse, në 2005 në “Miss Universe”.

Për gjatë këtyre viteve, 33- vjeçarja arriti që ende t’i ruaj bukurinë dhe format trupore të saj.

Agnesa në çdo paraqitje skenike ia del të jetë  e thjeshtë e mbi të gjitha e bukur.

Së fundmi në Instagram bukuroshja shqiptare përmes një pyetje të pranuar ka treguar se a ka ndonjë ndërhyrje në fytyrë.

A ke operacione palstike?”, është pyetja për të cilën Agnesa u përgjigj me “Jo”.  

Ndryshe, ish miss Kosova, Agnesa Vuthaj është njëra ndër femrat më të komentuara të estradës për pamjen e saj. /21Media