Motrat Mustafa nuk ndalen

Motrat Mustafa nuk ndalen

Me zërin e tyre melodik, ato i kënduan, atdheut, familjes e dashurisë, bëhet fjalë për motrat Mustafa, të cilat sapo publikuan këngën e tyre më të re.

“Ah Dashni”, titullohet kënga e re e tyre, për tekstin e të cilës është kujdesur Sami Aliu ndërsa për muzikën Emin Aliu, shkruan rtv21,tv

Edhe këtë këngë motrat Mustafa e kanë realizuar në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit. Për këto festa ato kanë publikuar edhe dy këngë tjera si: “Dashni me thonjza” dhe “Luni teze luni hala”./21Media