Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti në emisionin “Bon Bon”

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti në emisionin “Bon Bon”

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti tha sot gjatë një intervistë dhënë koleges sonë Edonea Demiqi-Haxhiu, në emisionin Bon Bon të RTv21 se sot të gjithë duhet të fokusohen në luftën kundër koronavirusit dhe se duhet të tejkalohen marrëveshjet politike./21Media