Ahmeti: Vaksinimi ka ulur dukshëm numrin e vdekjeve

Që nga shpikja e vaksinës kundër Covid-19, numri i vdekjeve dhe infektimeve është ulur dukshëm, thotë infektologu Salih Ahmeti. Sipas tij, vaksina ka treguar rezultate shumë pozitive./21Media

Back to top button