Këngëtarja Aida Doci i dha fund beqarisë edhe zyrtarisht. Ajo sot ka vënë kurore me Naser Qelin.

Martesën me të e bëri të ditur muaj me parë. Sot në rrjetet sociale Aida a publikuar një foto pas kurorëzimit.

“Zyrtarisht e martuar. Naser Qeli,  ti i dhe kuptim jetes time” është përshkrimi që u ka lënë imazheve Aida./21Media