Aida vjen me baladë

Aida vjen me baladë

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Duro shpirt”, shkruan rtv21.tv

Tekstin dhe muzikën e baladës së re të Aidës e ka punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimin e ka bërë Agon Neziri.

Për videoklipin, këngëtarja ka bashkëpunuar me produksionin ImagineFilms./21Media