Këngë për fundvit

Këngë për fundvit

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Aida Doçi sot publikoi këngën e radhës.

24 vjeçarja publikoi këngën më të re për dasma, e cila titullohet “Tana tmirat”, shkruan rtv21.tv

“Kenga me e re e Dasmave – Tana Tmirat.”, shkroi këngëtarja në instagram, ku numëron 144 mijë ndjekës.

Për tekstin dhe muzikën e këngës “Tona tmirat” është përkujdesur Sami Aliu, ndërsa orkestrimi është bërë nga Artan Mezini.

Kënga është publikuar me rastin e xhirimeve të vitit të ri./21Media