Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Rrena e dashnia”.

Teksti dhe muzikën e ka punuar Fatmir Muja, ndërsa orkestrimin e ka bërë Agon Neziri.

Për videoklipin Aida ka bashkëpunuar me “Bug Production”./21Media