Dy këngëtarët e mirënjohur shqiptarë, Alban Skenderaj dhe Arilena Ara sot publikuan projektin e tyre.

“AISHEH” titullohet kënga, të cilën artistët e kanë realizuar me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur Alban Skenderaj, ndërkaq, videoklipi është realizuar nga Sekuencë./21Media