Projekti i ri nga Buraku dhe grupi Fama

Projekti i ri nga Buraku dhe grupi Fama

Buraku dhe Grupi Fama së shpejti do të publikojnë projektin e tyre më të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur Buraku përmes një postimi në Instagram. Pojekti i ri itullohet “Ajo m’lujti”, për tekstin e këngës është kujdesur Ghulo, muzikën Shkumbin Nebihu, ndërsa videoklipin e punoi Asha.

 

View this post on Instagram

 

Coming “ Ajo m’lujti “ Music : @bini_diez Text : @ghulo_official Video : @ashaagency Executive producer : @emra_com

A post shared by BV (@burak.vehapi) on

 “Gëzuar për ty”, titullohet projekti i fundit i Burakut dhe grupit Fama, të cilin e publikuan më 14 shkurt. /21Media