Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo publikuan projektin e tyre më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Ajo po don”, dhe është publikuar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës janë kujdesur vet artistët ndërsa mix/masterin e bëri Pressplay. /21Media