Ende nuk dihen motivi i vrasjes

Ende nuk dihen motivi i vrasjes

Një ngjarje e rëndë ndodhi këtë mëngjes brenda objektit të institucionit të AKI-së. Pjesëtari i sigurimit të këtij institucioni qëlloi për vdekje kuzhinierin që po ashtu punonte në këtë institucion. Viktima ishte qëlluar 3 here me armë zjarri dhe nga plagët e marra ndërroi jetë në QKUK./21Media