Pesë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot në Milot

Pesë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot në Milot

Policia e shtetit shqiptar njofton se aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:20, ku mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin B.D., mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin M.K. dhe mjeti tip “Volkswagen” me drejtues I.T. janë përplasur me njëri-tjetrin.

Personat e lënduar janë dërguar për trajtim në spital.