Të lënduarit u dërguan në spital

Të lënduarit u dërguan në spital

Tetë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksident trafiku në mes të tri automjeteve.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 17:45 në Kamenicë.

Si pasojë e aksidentit 8 persona kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor./21Media