Dy persona u lënduan si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot rreth orës 17:00 ndërmjet një veture dhe dy motoçikletav në Komoran të Drenasit.

Dy persona u lënduan si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot rreth orës 17:00 ndërmjet një veture dhe dy motoçikletav në Komoran të Drenasit.

Lajmin për rtv21.tv e konfirmoi Arlinda Rexhepi nga zyra për informim e drejtorisë së përgjithshme të Policisë së Kosovës.

Rexhepi njoftoi se të lënduarit pranuan tretman mjekësor.

“Në vendin e ngjarjes ndodhen njësitë policore kompetente të cilat janë duke e trajtuar rastin.”, bëri të ditur Rexhepi./21Media