Tre persona kanë mbetur të lënduar sot si pasojë e një aksidenti në mes tri veturave në rrugën “Ilir Konushevci”.

Për portalin rtv21.tv këtë e ka bërë të ditur,  zëdhënësja e policisë në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo ka treguar se aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:20 dhe me rastin po merret njësiti i trafikut./21Media