Vetura përplaset me motoçikletë

Vetura përplaset me motoçikletë

Një aksident i rëndë ka ndodhur 1 km në dalje të autostradës Lushnje-Fier në drejtim të Divjakës.

Një automjet është përplasur me një motoçikletë.

Për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motoçikletës. Viktima është identifikuar si A.P, 29-vjeç, i cili ka qenë banues në Sopez.

Dyshohet se shkak për këtë aksident ka qenë errësira dhe shpejtësia e mjetit./oranews