Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë. Me makinë “Opel Astra” shoferi ka humbur kontrollin dhe është përplasur në një shitore.

Aksidenti ka ndodhur në lagjen Aerodrom të Shkupit. Tani për tani nuk dihet pasojat dhe si ka ndodhur aksidenti

Pritet që MPB të del me detaje për rastin./Tv21