Katër vetura të përfshira

Katër vetura të përfshira

Mbrëmë rreth orës 21:45 në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Vushtrri ka ndodhur një aksident trafiku. Në të ishin të përfshira tri vetura me targa vendore.

Si pasojë e aksidentit kanë marrë lëndime katër persona dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën e Vushtrrisë./21Media