Kylie Jenner përfshihet në një aksident

Kylie Jenner përfshihet në një aksident

Miliarderja më e re në moshë, Kylie Jenner u përfshi në një aksident teksa po shkonte në festën e Demi Lovato. Shoferi i makinës së Kylie u përplas me një “Honda”, ndërsa 22-vjecarja mbeti pa shkuar në festën e Halloween.

Milarderia më e re në botë ishte në makinë me mikeshën Anastasia Karanikolaou  dhe për fat të mirë ato nuk pësuan lëndime.

Për këtë festë, Kylie u frymëzua nga veshja e Madonnës në VMA 2003, ndërsa Anastasia u vesh si diva e muzikës, Britney Spears./21Media