Filmat me agjentë sekret e spiunë janë ndër filmat që kanë suksesin më të madh

Filmat me agjentë sekret e spiunë janë ndër filmat që kanë suksesin më të madh

Kur aksioni i filmave me luftëra mes agjencive sekrete e terroristëve bashkohet me komedinë, del një zhanër i veçantë që është mjaft i kërkuar në Hollywood.

Filmi më i ri që inkorporon të dyja zhanret është “The Spy Who Dumped Me”, me aktore kryesore Mila Kunis e Kate McKinnon dhe me regji të Susanna Fogel.

Filmi, pamjet e të cilit janë bërë publike, do të shfaqet në kinema me datën 3 gusht të këtij viti./21Media