​Ribashkohen aktorët e “The Fresh Prince of Bel Air” 

​Ribashkohen aktorët e “The Fresh Prince of Bel Air” 

Seriali televiziv më i pëlqyer i viteve të 90-ta, i njohur si “The Fresh Prince of Bel Air”, pas shumë vitesh janë bashkuar në Nobu, në Malibu, duke postuar fotografi së bashku.

Seriali televiziv më i pëlqyer i viteve të 90-ta, i njohur si “The Fresh Prince of Bel Air”, pas shumë vitesh janë bashkuar në Nobu, në Malibu, duke postuar fotografi së bashku.

Aktorët janë bashkuar për herë të parë pas dy dekadash, duke i emocionuar shumë fansat.

Protagonisti kryesor Will Smith ka postuar shumë fotografi duke ndarë momente shumë të veçanta nga dreka në Malibu.

“The Fresh Prince Of Bel Air”, edhe pse pas shumë vitesh akoma mbetet në kujtesën e shikuesve si seriali më i mirë dhe më humoristik i asaj kohe.

Më poshtë do të mund t’i shihni disa prej tyre. /21Media