“Avnia” dhe “Koka” flasin për raportet e artistëve të serialit

“Avnia” dhe “Koka” flasin për raportet e artistëve të serialit

Në magazinën “Bon Bon” të RTV 21 ishin të ftuar aktorët e mirënjohur të serialit “Kafeneja Jonë”, Adem Mikullovci dhe Fatos Kryeziu.

Mes tjerash aktorët folën edhe për raportet midis kolegëve brenda në serial. Siç treguan ata, raportet e mira, e kanë mbajtur serialin të suksesshëm për kaq kohë të gjatë, shkruan rtv21.tv

Më poshtë gjeni një pjesë të shkëputur nga intervista me dy aktorët në magazinën e pasdites./21Media